ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות עור לבן

ספות מעור לבן מהוות אמירה עיצובית מרשימה והן תורמות למראה יוקרתי, אלגנטי ונקי של הסלון. אולם ספות מעור לבן גם מתלכלכות מהר יותר וכל כתם הכי קטן בולט על הרקע הלבן של הספה. לא פעם אנשים מתלבטים אם לרכוש ספות עור לבן בגלל החשש פן תתלכלכנה ותהפוכנה לרהיט שבמקום לייפות את הסלון, דווקא מכער אותו. אבל למעשה אין באמת צורך לוותר ספות מעור לבן. ניקוי ספות עור לבן באופן מקצועי הוא הפתרון למקרים של כתמי לכלוך קשים ועקשניים על הספה, והוא מומלץ אפילו כמה פעמים בשנה על מנת לשמור על הרעננות והחדשנות של הספה.

למעבר לשירותי ניקוי ספות עור

 

לכלוך על גבי ספות מעור לבן

כאמור, לכלוך על גבי ספה מעור לבן הינו בולט יותר לעין ופוגע במראה של הספה ובמראה הכללי של החדר. מקור הלכלוך על הספה יכול לנבוע מהפרשות גוף כמו זיעה, ממאכלים או נוזלים שנשפכים על הספה (כמו יין, קפה, מאכלים שומניים וכיוצ"ב), מדיו או צבע, ואפילו באבק מיד מבחינים כשהוא נוחת על ספה לבנה. אז איך מתמודדים עם זה? פשוט מאד, מנקים את הספה!

ניקוי ספות עור לבן - רק על ידי אנשי מקצוע

חשיבות ניקוי ספות עור לבן

חשוב לנקות מדי פעם כל ספה, בין אם הספה מבד, מעור, בצבע כהה או בהיר,  ספה בהירה תבלוט יותר בלכלוך שהצטבר עליה. כמו כן, כשמדובר בספת עור, ניקוי הספה צריך להיות ייחודי ועדין יותר מאשר בספות אחרות. ספה מעור לבן אם כן, היא הפוטנציאלית ביותר לספיחת לכלוך ואבק בולטים לעין, ולכן חשיבות הניקוי שלה היא משמעותית יותר משאר הספות. אבל ניקוי ספות אלו, העשויות מעור לבן, הינו קשה ועדין יותר מניקוי רגיל של ספות. לכן יש להיעזר באנשי מקצוע מומחים לניקוי ספות, גם ספות מעור לבן, שיידעו בדיוק לאבחן את הכתם ולהשתמש בחומרים היעילים ביותר להסרת הכתם מצד אחד, אבל גם הבטוחים ביותר לטובת שמירה על הספה מאידך. כמו כן, חשוב לוודא כי אנשי המקצוע משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה עד כמה שאפשר, ובעיקר אינם מסוכנים לבני אדם או לבעלי חיים.

לפרטים אודות ניקוי ספות בד

מנקים רק אצל מקצוענים

ניקוי ספות עור לבן חייב להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים, על מנת למנוע פגיעה בספה. במכבסת הנשיא הניקוי מתבצע בבית הלקוח, כאשר העובדים מגיעים עם כל הציוד הנדרש, כולל חומרי ניקוי, מטליות, מברשות ושואב אבק. אנו מעניקים שירות מקצועי ואיכותי, עם אחריות מלאה, מרגע הזמנת הניקוי ועד סיום ניקיון הסלון.

להזמנת ניקוי ספות עור/בד חייגו אל מכבסת הנשיא במספר: 09-8663084