ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות בנתניה

מכירים את זה שהספה כבר נראית כמו ארגז סמרטוטים מרוב לכלוך? אתם עומדים מול הספה ומתלבטים: האם כדאי לרכוש כבר ספה חדשה? לפעמים אולי כן, אבל לרוב, ספות איכותיות, מחזיקות מעמד לאורך זמן, וחבל לוותר על הספה ולהוציא כסף טוב על ספה חדשה רק בגלל לכלוך. מדובר במצב הפיך שניתן לתקן. איך? ובכן, ניקוי ספות מקצועי הוא התשובה בשבילכם. אם אתם מתגוררים בנתניה ובסביבה, ויש לכם ספה מלוכלכת, מכבסת הנשיא היא הכתובת שלכם.

למעבר לניקוי ספות עור לחצו

 

לא מחליפים ספה!

חשבו רגע. נכון, החלפת הספה היא הזדמנות להתחדש, אבל האם אתם באמת מעוניינים, יכולים או רוצים להחליף את הספה? רכישת ספה חדשה דורשת הוצאת הישנה, חיפוש אחר ספה חדשה, הוצאה כספית לא מעטה הכוללת רכישה של הספה והובלתה, וסידור מחדש של הספה בסלון. מעבר לכך, לעיתים אנחנו לא באמת רוצים לזרוק את הספה הקיימת אצלנו כי אנחנו אוהבים אותה. ניקוי ספות בנתניה, עבור תושבים מהסביבה ישנו שירות של ניקוי ספות בבית הלקוח, אשר יכול להיות הפתרון האולטימטיבי עבורכם!

מה כולל ניקוי ספות בנתניה

ניקוי ספות כולל ניקוי הספה בבית הלקוח בנתניה, כך שההתעסקות עם הוצאת הספה והעברתה מהבית, אינה הכרחית. צוות הניקוי של ניקוי ספות נתניה מגיע לביתו של הלקוח ומנקה את הספה באופן יעיל ויסודי כך שבסיומו תיראה הספה כחדשה. הניקיון כולל אפילו הסרת כתמים קשים וחזקים במיוחד. ניקוי ספות נתניה כולל ניקוי לכל סוג של ספה: ניקוי ספות עור, ספות בד, ספות מעור הפוך, ספות מקורדורוי ועוד, כאשר כל ניקוי משתמש בחומרים המתאימים לסוג הספה כך שלא תיפגע.

מכבסת הנשיא מספקת ניקוי הכולל הסרת כתמים של זיעה, שאריות מזון, כתמים של בעלי חיים, כתמי צבעים וטושים, מסטיקים שנדבקו לריפוד, חול ובוץ, חלודה ועוד. אצלנו ניתן אפילו להביא כרית מלוכלכת למכבסה להתרשמות, שתעבור ניקוי ללא תשלום, כדי לסייע לכם בהחלטה לבחור בנו.

מתגוררים בנתניה ובסביבה? זקוקים בדחיפות לניקיון הספה שלכם? חייגו 09-8663084 ותזכו לשירות אדיב, מקצועי ויעיל, ולספה חדשה!