ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד מקצועי

פעמים רבות אנשים בוחרים להחליף ספה עם כתמים, גם אם היא במצב טוב, מכיוון שהם אינם מצליחים להסיר את הכתמים.
אבל למעשה ישנו פיתרון יעיל וחסכוני הרבה יותר: ניקוי ספות מקצועי.
​להלן כמה סיבות טובות לפנות לשירותי ניקוי ספות במקרה של ספות בלויות מכתמים במקום להחליף ספה:

 

ניקוי ספות במקום החלפת ספות – הסיבות:

 

  1. ספה במצב טוב, שאינה שבורה או קרועה, יכולה לשמש עוד שנים רבות. אם הדבר היחיד שמטריד אתכם הוא הכתמים, ניקוי ספות איכותי ומקצועי יכול להיות הפתרון גם לכתמים עקשניים ביותר.
  2. לעיתים לא רוצים דווקא להיפטר מהספה מסיבות שונות – כלכליות, סנטימנטליות, ייחודיות של הספה (למשל ספה ישנה שחודשה ואין להשיגה יותר) או כי הספה הזו מאד מתאימה לכם ולסלון שלכם. במקרה כזה אין ספק שניקוי ספות יהיה רלוונטי עבורכם יותר מהחלפה של הספה.
  3. ניקוי ספות מהווה חיסכון כלכלי משמעותי, מכיוון שהוא עולה הרבה פחות מאשר החלפה של ספה ישנה בחדשה (אשר לעיתים גם כוללת מחיר של הוצאת הספה הישנה מהדירה והובלת הספה החדשה).
  4. ניקוי של ספות מתבצע בבית הלקוח. העובדים מגיעים עם כל הציוד אל בית הלקוח ומנקים את הספה בבית עצמו. לאחר הניקוי, העובדים משאירים את הבית נקי ומסודר.
  5. ניקוי ספות מתאים לכל ספה מכל סוג שהוא, ומכל חומר שהוא. ספות עור, בד, עור תעשייתי, זמש, ויניל, או כל חומר אחר יכולות לעבור ניקוי ספות ייחודי המתאים לכל אחד מסוגי חומרים שהוזכרו ויותר.
  6. ניקוי ספות מתבצע באופן מקצועי ואיכותי, וכולל את הספה כולה, כולל שאיבת אבק, ניקוי הרגליים, התומכים והגב, ארגז מצעים אם קיים, וגם ניקוי הכריות במידת הצורך. כמו כן, הניקוי עצמו הינו יסודי ונכנס עד לפינות ולחריצים הקטנים ביותר הקיימים בספה.
  7. בסוף תהליך הניקוי הספה נראית כחדשה ומזמינה כל אחד לשבת עליה בנחת.

ניקוי ספות בד מקצועי ואיכותי

 

לקריאה אודות ניקוי ספות עור לחצו

שירותים של ניקיון ספות ברמה גבוהה

אם גם אתם חשבתם על ניקוי ספות, כדאי לפנות למקום מקצועי המתמחה בניקוי ספות. רוצים לחדש את הספה ולהסיר את כל הכתמים? התקשרו עוד היום ונגיע אליכם בהקדם!