ניקוי ספות בבית הלקוח

ניקוי ספות בבית הלקוח באיזור המרכז

באיזור מרכז הארץ והשרון ישנן ערים כמה נעימות ונחמדות. אנשים רבים בוחרים לבנות את בית חלומותיהם  בשקט ובאוירה הנעימה שלהן. כחלק מעיצוב הבית והסלון מתמודדים אנשים רבים עם דילמה סביב ספת הסלון. במידה ואינם רוכשים ספה חדשה, ובוחרים להמשיך ולהשתמש בספה שברשותם, לעיתים הם זקוקים לשירותי ניקיון ספות.

בכפר סבא או חדרה, יש ביקוש רב לשירותי ניקוי ספות כמו בכל מקום אחר בארץ ולכן מכבסת הנשיא מציעה שירות ניקוי ספות בבית הלקוח באיזור השרון והסביבה. ניקוי ספות במרכז הארץ מיועד לאנשים שיש ברשותם ספה, די מלוכלכת, אבל במצב טוב, והם אינם מעוניינים להחליף אותה. מכבסת הנשיא מציעה ניקוי ספות בבית הלקוח באיזור המרכז, לרבות באיזור כפר סבא, בעלות משתלמת ובאחריות לתוצאה מדהימה.

 

למה לנקות את הספה?

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע לנקות את הספה ולא פשוט להחליף אותה, אז להלן כמה סיבות:

1. החלפת הספה היא קודם כל יקרה יותר ולא תמיד יש באמתחתנו מספיק כסף כדי לרכוש סלון חדש. במקרים בהם הספה הנוכחית כל כך מלוכלכת, גם לא ניתן להשאירה במצבה. ולכן, ניקוי ספות בבית הלקוח יכול להוות פתרון רלוונטי עבור תושבי כפר סבא והסביבה.

2. רכישת ספה חדשה מצריכה חיפוש אחר ספה, התרוצצות בין חנויות, ביצוע הובלה להוצאת הספה הישנה והכנסת החדשה. כל זה נחמד כשיש זמן ופנאי ועצבים, אבל לפעמים אנחנו פשוט עסוקים וטרודים מדי כדי להתעסק בזה. כך יוצא שאנחנו בסוף נותרים עם הספה הישנה והמלוכלכת מבלי לרכוש חדשה.

3. ניקוי הספות מחדש את הספה כמעט לגמרי. אם אתם אוהבים את הספה מאד ומטעמים סנטימנטליים לא מעוניינים להחליף אותה, ניקוי של ספות יכול להביא לתוצאות מדהימות ולמראה של ספה כמעט חדשה. וכל זה בחיסכון אדיר של כסף.

 

ניקוי ספות בבית הלקוח באזור המרכז

 

למעבר לניקוי ספות בנתניה לחצו

כיצד מתבצע ניקוי ספות בבית הלקוח

ניקוי ספות של מכבסת הנשיא מתבצע בבית הלקוח, בתיאום מראש. הלקוח קובע את השעה שנוחה לו, וצוות ניקיון מטעם המכבסה מגיע לנקות את הספה בבית. לא צריך להוציא, להוביל, להתרוצץ ולהחזיר. מוצרי הניקיון בהם אנו משתמשים הינם איכותיים ביותר, עומדים בתווי התקן הנדרשים, וכמובן מתאימים לסוג הספה כך שלא יפגמו בה. כמו כן, הניקוי עצמו יעיל ביותר ומסיר אף כתמים קשים כמו זיעה, שאריות מזון, כתמי לכלוך של טושים או צבעים, חלודה ועוד.

מחפשים ניקוי ספות בכפר סבא? פנו אלינו בהקדם ותזכו לשירות מעולה, מקצועי ויעיל.

להזמנת ניקוי ספות ממכבסת הנשיא חייגו: 09-8663084