כיצד מתבצע תהליך ניקוי ספות

ניקוי ספות מקצועי

ספות ומיטות הן בדרך כלל רהיטים שאנו רוכשים כדי שילוו אותנו לאורך זמן, בייחוד עם מדובר בספות יוקרתיות ומאסיביות. אבל לעיתים הספה מתלכלכת וסופגת לתוכה עם השנים כתמים רבים שכבר קשה להסביר באופן עצמאי. במצב כזה, במקום להחליף את הספה שלכם, ניתן לחשוב על אלטרנטיבה כדוגמת ניקוי ספות מקצועי.

מדוע לנקות את הספה?

כאשר הספה צוברת לכלוך רב ולא מעט כתמים, עומדים פעמים רבות מול השאלה האם להחליף את הספה. התשובה לא חייבת להיות "כן". אם הספה במצב טוב, וסובלת רק מכתמים עקשניים, ניתן לנקות אותה ולחדש אותה. כיום יש אפשרות של ניקוי ספות מקצועי המבצע ניקוי יסודי לספה, בעזרת חומרים מיוחדים המסירים את הכתמים הקשים ומעניק לספות מראה זוהר וחדש, ומונע את הצורך ברכישת ספה חדשה.
 

 

 

היכן מתבצע תהליך ניקוי ספות?

 

תהליך ניקוי ספות מתבצע בבית הלקוח. המכבסה שולחת עובדים מטעמה אל בית הלקוח, מבלי לגרור ולהוציא את הספה. העובדים משתמשים בחומרים מיוחדים המסייעים לניקוי הכתמים הקשים והעקשניים, מבלי לפגוע בספה עצמה. חומרים מסוימים יהיו מתאימים לבדים מסוימים (חומרי ניקוי לספת עור, חומרי ניקוי לספת בד וכו'), ולכן נדרש ידע וניסיון מקצועי על מנת להתאים את סוג החומרים לסוג הבד או החומר ממנו עשויה הספה. העובדים מנקים את הספה ביסודיות, כולל שאיבת אבק במקרה הצורך וכן טיפול בחריצים, כריות נלוות, רגליים ותומכים, ארגז מצעים אם ישנו וכיוצא באלה. בסוף התהליך הספה נראית כחדשה: נקיה, מבריקה ומזמינה.

 

מקצועיות, אמינות ושירות

ניקוי ספות דורש קודם כל מקצועיות, אבל חשוב להדגיש גם את חשיבותו של שירות אדיב וכמובן אמינות. הניקוי מתבצע בבית הלקוח עצמו, מה שמחייב את הלקוח לתת אמון מלא בעובדים. אצלנו במכבסת הנשיא, תוכלו ליהנות ממקצועיות בלתי מתפשרת בניקוי ספות, צוות אדיב ומיומן עם תודעת שירות גבוהה, וכמובן אמינות של אנשי הצוות אינה מוטלת בספק. אנו מתחייבים לכל אלה ואחראים על כל נזק שיגרם לרכושכם בעקבות טיפול לקוי שלנו. רוצים לחדש את הספה? התקשרו עוד היום ונגיע אליכם בהקדם!

מבצעים חמים לניקוי שטיחים

על כל ניקוי סט סלון 2+3 - ניקוי שטיח סלון או ניקוי כורסה במתנה !

 

לניקוי ספות מקצועי פנו למכבסת הנשיא מרכז מסחרי ביתן אהרון במספר : 09-8663084 050-2540400