ניקוי כיסאות

היכן מבצעים ניקוי כיסאות בזול? מה יותר משתלם, לנקות כיסאות לבד או לפנות לשירות ניקיון מקצועי?

ניקוי כיסאות, ניקוי ספות, כורסאות ומערכות ישיבה הוא תנאי הכרחי לשמירה על היגיינה מינימלית ברחבי הבית, במיוחד לאור העובדה שאנו מבלים את מירב הזמן בבית בישיבה על הכיסאות השונים ועל כן הם צוברים לכלוך יותר מרהיטים אחרים.

על מנת להכריע מהי מידת הכדאיות בשליחת כסאות לניקוי אצל מומחים מוטב כי תשאלו את עצמכם קודם כל כמה פרטים חשובים והם: מה סוג וכמות הכיסאות, מה סוג הבד שממנו הם עשויים, מהו גודל הלכלוך וכמובן האם הניקוי משתלם מבחינת המחיר.

ניקוי כיסאות מרופדים 

כמובן שישנם סוגים שונים של כיסאות ועל כן ניקוי כיסאות ביתי יותאם לסוג הכיסא. גם אם מדובר בכיסא מעץ וגם אם בכיסא מעור, לא מומלץ לנקותם על ידי שימוש במים רבים ושימוש במטלית לחה הוא אכן מספיק.

ניקוי ספות בבית

על מנת ששירותי ניקוי ספות בבית יתבצע באופן מיטבי, מומלץ לשמור על תחזוקה שוטפת הכוללת שאיבת אבק, וניקוי כתמים באופן נקודתי, וכן להיזהר לא לפגום בספה באמצעות חומרי ניקוי שאינם מתאימים לה.

ניקוי כורסאות בד  ניקוי כורסאות בד

ניקוי כורסאות בד ועור

ישנו הבדל רב בין סוגי הכורסאות כאשר סוג הכורסא משפיע על סוג הניקיון באופן משמעותי. במידה ומדובר בניקוי כורסאות מרופדות, כדאי להתאים את הניקיון לחומר ממנו הכורסא עשויה וגם כאן, הטיפול והתחזוקה בעזרת ניקוי אבק והעברת מטלית לחה על הכתמים הוא הכרחי.

מכבסת הנשיא – ניקוי מערכות ישיבה מכל הסוגים

ניקוי ספות ומערכות ישיבה כולל תחזוקה שוטפת של הכיסאות, הכורסאות והספות אחת לשבועיים באופן עקבי שיעזור לשמור על מראה מוקפד, אסתטי ונקי. יחד עם זאת טיפול מהסוג הזה אינו יעיל לאורך זמן.

לכן, מדי זמן מה, נדרש לפנות לחברה מקצועית על מנת להעניק למערכות הישיבה של הבית ניקיון יסודי. במכבסת הנשיא אנו משתמשים במיטב החומרים לצורכי ניקוי כיסאות ומערכות ישיבה כאשר כל החומרים הנמצאים בשימושינו לא נוסו על בעלי חיים!

על מנת להעניק לך שירות אדיב, מהימן ומקצועי לרשותך עומד צוות מקצועי שידע להתאים לכל מערכת ישיבה את הטיפול המתאים בהסתמך על ידע שנרכש עם 15 שנות ניסיון. אל תחכה להתבלות החומר או להצטברותם של לכלוכים וכתמים רבים, צור קשר עוד היום אתנו בטלפון 09-8663084 או בנייד 050-2540400 והרהיטים שלך יזכו לשמש אותך לשנים ארוכות, באחריות!