גיהוץ

גיהוץ

ישנם בגדים הזקוקים לגיהוץ, ואת הבגדים הללו לא ניתן ללבוש ללא גיהוץ הולם. אפשר כמובן לגהץ בבית, אבל לעיתים עולה הצורך לפנות למכבסה המפעילה שירותי גיהוץ, למשל כאשר יש בגדים העשויים מאריגים עדינים שזקוקים לגיהוץ מיוחד, או כאשר הפריט הנדרש לגיהוץ גדול מדי וכדומה. לעיתים הכביסה עצמה שנשלחת למכבסה צריכה לעבור אחר כך גיהוץ בכדי שיהיה ניתן ללבוש אותה. אם מחליטים לשלוח בגדים ופרטים נוספים לגיהוץ, חשוב מאד לשלוח למכבסה מקצועית על מנת למנוע פגיעה בבגד.

לשירותי כביסה של מכבסת הנשיא

 

למה לשלוח בגדים לגיהוץ במכבסה

גיהוץ טוב הוא כאשר הבגדים נראים ישרים ומכובדים, ללא קמטים מיותרים. למרות שניתן לגהץ בגדים בבית, ישנם בדים ואריגים מסוימים הדורשים גיהוץ מקצועי. בנוסף, בגד הנשלח לכביסה בניקוי יבש, דורש גיהוץ מתאים ויישור הבגד בצורה שלא תפגע בו. לכן כדאי לשלוח בגדים לגיהוץ במכבסה, כי שם יודעים לטפל בבגד באופן שיהיה מגוהץ אבל לא ייפגע. סיבה נוספת יכולה להיות קשורה לכמויות רבות של גיהוץ. יש אנשים שלא יכולים, רוצים או מעוניינים להתמודד עם כמויות גדולות של בגדים לגיהוץ. בכדי לפתור את הבעיה, ניתן להעביר ערימת בגדים לגיהוץ במכבסה מקצועית, שתהיה מוכנה עוד באותו היום, ובכך לחסוך זמן (ועצבים לפעמים) בגיהוץ כמויות גדולות של בגדים, בדים, מוצרי טקסטיל וכדומה.

לניקוי וילונות מקצועי לחצו

מכבסת הנשיא מומחים בגיהוץ

כאשר זקוקים לשירותי גיהוץ מקצועי, יש לפנות למכבסה מקצועית המעניקה שירותים שכאלה. זכרו, לא כל מכבסה מציעה שירותי גיהוץ, וגם אלה שכן, בדרך כלל מתמקדות בגיהוץ מסוג מסוים.

אצלנו במכבסת הנשיא, תקבלו את כל שירותי הגיהוץ שתחפשו, כולל גיהוץ בגדי ניקוי יבש, גיהוץ בגדים שנשלחו לכביסה במכבסה וגם גיהוץ של בגדים נקיים הזקוקים לגיהוץ. אם אתם זקוקים לשירותי גיהוץ שהוזכרו לעיל, או כל גיהוץ אחר (למשל של אריגים ובדים מיוחדים, של פריטים ומוצרים אותם לא ניתן לגהץ בבית וכו'), פנו אלינו, למכבסת הנשיא, עוד היום, ותזכו לשירות מקצועי, אדיב ומהיר, שיטפל בכל בעיות הכביסה והגיהוץ שלכם.

 

רוצים לקבל תוצאת גיהוץ מושלמת? מעוניינים לחסוך בזמן יקר? פנו אל מכבסת הנשיא : 09-8663084   050-2540400