לא מצליחים לנקות את הספה? הנה מה שחברת ניקיון יכולה לעשות בשבילכם

ניקוי ספות הוא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. כל מי שיש לו ספה בבית, במשרד או בעסק מכיר את הקשיים המלווים את תהליך הניקוי. ספות אמורות ללוות אותנו למשך שנים אך הן נוטות לצבור לכלוך, אבק ונזקים. ספה סופגת לתוכה כתמים שלא ניתן להסיר עם חומרי ניקיון רגילים. בנוסף, לעיתים קרובות אנו מתלבטים בין ניקיון לבין רכישת ספה חדשה, ואז מגלים שמדובר על הוצאה של אלפי שקלים. חברת ניקיון תחסוך לכם אנרגיה , זמן וכסף על חומרים או על רכישת ספה חדשה וכך תוכלו לקבל ספה נקייה כמו חדשה.

יש כמה דברים שרק חברת ניקיון יכולה לעשות לצורך התמודדות עם ספה מלוכלכת:

א. שימוש בחומרים מיוחדיםחברת ניקיון משתמשת במגוון רחב של חומרים מיוחדים. חומרים אלו מותאמים לאופי הספה והם מבטיחים עמידות לאורך שנים. החומרים שומרים על איכות הספה ומונעים ספיגת לכלוך. חומרים מיוחדים מסייעים לניקוי כתמים קשים והם מתאימים גם לספות ישנות.

ב. התאמת הניקיון לסוג הבד – רק חברה מקצועית תדע כיצד להתאים את אופי הניקיון לסוג הבד. נציגי החברה יגיעו אליכם ויבדקו האם מדובר על ספת עור, ספת בד וכן הלאה. רק לאחר מכן יתחילו נציגי החברה בניקיון המעשי של הספה.

ג. טיפול משלים – חברת ניקיון יכולה להציע עבורכם טיפול משלים לשמירה על הספה. מיד אחרי הניקיון יקפידו עובדי החברה על שאיבת אבק, טיפול בחריצים, נפנוף כריות, החלפת רגליים ותומכים, טיפול בארגז מצעים ועוד.

איך בוחרים חברת ניקיון?

אחרי שמבינים מה חברה מקצועית יכולה לעשות בתחום של ניקיון ספות, כדאי להיכנס לעובי הקורה ולבחור את נותני השירות המתאימים. בשלב הראשון רצוי לבצע השוואה מסודרת בין חברות ולקבל המלצות מלקוחות קודמים. אפשר לקרוא מידע עיוני באתרי האינטרנט העוסקים בתחום הניקיון ולברר מה כוללת הצעת המחיר. בשלב השני ניתן לתאם פגישת היכרות עם נציגי החברה. יש חברות המציעות שירותי ניקיון בבית הלקוח. שירות כזה ימנע מכם את הצורך בהובלת הספה והוא יבטיח חזרה מהירה לשגרה.

הקפידו לבחור חברת ניקיון עם ניסיון ורקע מקצועי עשיר. ניסיון יאפשר לנציגי החברה להתמודד עם בעיות בלתי צפויות ולהסיר גם כתמים מיוחדים מהספה. הניסיון הוא דרך מצוינת להשוות בין חברות ולהבטיח התאמה אידיאלית בין שירותי החברה לבין הצרכים שלכם.

מתי מזמינים שירותי ניקיון?

מבחינת תדירות, מומלץ להזמין שירותי ניקיון עבור הספה אחת לשנה לפחות. תוכלו לשלב את הטיפול בספה עם שירותי ניקיון נוספים ולחסוך בהוצאות. זכרו כי הניקוי דורש מקצועיות ואמינות ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

בדקו האם ניתן לקבל מחיר מיוחד על ניקיון של הספה כולל כורסאות, פינות ישיבה או שטיחים. רוב החברות העוסקות בתחום הניקיון מציעות חבילת שירותים אטרקטיבים בעלות נמוכה. נצלו את ההטבה הזו ושמרו על מראה מבריק ומרשים של הספה.