ניקוי ספות וריפודים מבד

ניקוי ספות וריפודים מבד – מה הן שיטות הניקוי המומלצות?

בחרת את הספה האידיאלית לבית שלך? מעולה! אך על מנת לשמר את הספה במצבה החדיש לאורך זמן להלן כמה טיפים לניקוי ספות וריפודים מבד, שישמשו אותך במשך השנים.

ניקוי ספות בדמרכז הכובד של הבית

ספה היא פריט מרכזי ופונקציונלי הנמצא בכל סלון או חדר משפחה, עובדה אשר דורשת מחשבה יתרה טרם בחירתה. היות וספה משמשת כהשקעה גדולה ביחס לשאר הרהיטים בבית רצוי לבחור בספה שתשרת אותך נכונה לאורך השנים. לבחירת ספה שיקולים רבים ביניהם, גודל, מחיר וכן צבע וסוג הבד, שיקולים העלולים להשפיע על מידת ההשקעה הנדרשת בניקיון של לכלוכים עיקשים במיוחד.

ניקית לבד?

המחשבה כי כתמים עיקשים ניתן לנקות לבד היא שגוייה בבסיסה היות וישנם כתמים שמגיעים על מנת להישאר - או אז נדרשת עזרתה של חברה מקצועית אשר מבינה בהסרת כל הכתמים שבנמצא. ניקיון מוצלח תלוי בסוג הבד, בסוג הכתם וכן במידיות הפעולה היות וכתמים שנמצאים זמן רב יותר על הבד, ידועים כסרבנים גדולים.

לניקוי ספות וריפודים מבד נחוץ ידע מקצועי

על מנת שניקוי ספות וריפודים מבד יעשה בצורה הטובה ביותר, נדרש ידע מקצועי נרחב בהתאמת חומר הניקוי לסוג הכתם וכן לסוג הבד. לכן מומלץ שלא לפעול על דעת עצמך, בבואך לנקות את ספת הבד שבביתך, אלא לקבל ייעוץ מקצועי כדי שלא לגרום לנזק חמור יותר מהמצב ההתחלתי.

הוראות היצרן לא נכתבו סתם

בכל מקרה של טיפול בבדים וניקויים מומלץ להישמע להוראות היצרן היות והנ"ל מכילות הנחיות מפורשות לדרך הניקוי הרצויה התואמת את סוגו ואופיו של הבד!

יש לכם שאלה?

במידה והנכם זקוקים לעזרה מקצועית, אנו במכבסת הנשיא מתמחים מזה שנים רבות בניקוי ספות וריפודים מבד. על מנת לבצע את הניקוי בצורה הטובה ביותר נדרש ניסיון וידע מקצועי נרחב.

במכבסת הנשיא צברנו למעלה מ 15 שנים של ניסיון מקצועי, בעזרתו אנו יודעים להתאים לכל ספה את הטיפול הממוקד עבורה. אצלנו תזכו לשירות אישי עד בית הלקוח הכולל ידע רב, אמינות, מקצועיות בלתי מתפשרת ותודעת שירות גבוהה במיוחד.

צרו אתנו קשר עוד היום בטלפון 09-8663084 , 050-2540400 ונגיע לחדש את הספה שלכם במהרה!