טיפול דוחה כתמים לספות

אין בית שלא זקוק לניקוי ספות יסודי מדי פעם. בכל מקום שיש מערכות ישיבה, מצטברים גם לכלוך וכתמים שאינם יורדים. בין אם מדובר בפירורי מזון, בנוזלים שנשפכו או בכתמים נוזלים שאינם יורדים ע"י קרצוף, לעיתים יש צורך בניקיון יסודי ומקיף יותר למערכות הישיבה שלכם, אותו לרוב מבצעת חברה מקצועית לניקוי ספות. טיפול דוחה כתמים לספות הינה שיטה חדשנית לניקוי הספה, המבוססת על חומרים טבעיים בלבד. הטיפול דוחה הכתמים לספות יוצר שכבת הגנה בלתי נראית לעין, המגינה על סיבי הספה מחדירת נוזלים.

טיפול דוחה כתמים לספות - איך זה עובד?

אנשי המקצוע המתמחים בניקוי הספות מרססים את החומר מדי לאחר ניקוי הספה. לאחר ריסוס החומר, כל סוגי הנוזלים אינם יכולים להיקלט בספות. זמן ייבוש החומר הוא כ-10 שעות ומתאים למערכות ישיבה מכל הסוגים. חשוב לציין, שהריסוס לא משפיע על מרקם הבד ומונע מנוזלים שונים המכילים פיגמנט של צבע, כגון: סלק, קפה, תה, עגבנייה, שוקו וכו' לחדור אל הספה.

ניקוי ספות באמצעות טיפול דוחה כתמים לספות יכול להביא לתוצאה מרשימה במיוחד. תאמינו או לא, הסלון שלכם יכול לקבל מראה של סלון חדש בעלות נמוכה למדי, והעיקר - מבלי שתצטרכו לרכוש ספות חדשות. תוצאות הטיפול עשויות להפתיע אפילו את הסקפטיים שבינינו עד כדי כך שתחושו כאילו רכשתם סלון חדש.

למעבר לניקוי ספות בבית הלקוח לחץ

מה אנו מציעים לכם?

ניקוי ספות מקצועי דורש לפני הכול מיומנות ואחריות רבה. כל טעות, ולו הקטנה ביותר עלולה לעלות לכם ביותר כשזה נוגע לספות שלכם. למשל: אם נבחר לנקות ספות עור בחומרים שאינם מתאימים למבנה הספות, יכולים להיווצר כתמים חדשים שנתקשה להסירם. ניקוי הספות של מכבסת הנשיא מתבצע במיומנות רבה, תוך שימוש בחומרים עדינים שאינם מזהמים את הסביבה. השירות ניתן עד בית הלקוח, ללא צורך בהזמנת פועלים שיסחבו את הרהיטים הכבדים. לפני שאתם באים למסור את היקר שברהיטים לצורך ניקוי וחידוש, בחרו טיפול כזה שישמור על הספה שלכם, גם במקרה של לכלוך נוסף. מכבסת הנשיא מציעה לכם ניקוי לכלוך מוצק, ניקוי כתמים מסוגים שונים וטיפול דוחה כתמים לספות שידאג לשמור על מערכות הישיבה שלכם לעוד זמן רב.

אנו במכבסת הנשיא נשמח לספק לכם שירות אישי, מקצועי ואיכותי בהתאמה מלאה ללוח הזמנים של הלקוח.

המומחים של מכבסת הנשיא עומדים לשירותכם, חייגו עוד היום למכבסת הנשיא במספר: 09-8663084

ניקוי כתמים בספות