בוחרים חברת ניקיון? הטיפים האלו במיוחד בשבילכם

עברתם דירה או שיפצתם את הבית הישן, עכשיו הגעתם לשלב הניקיונות. ניקיון לאחר שיפוץ או כניסה לדירה חדשה לא דומה לשום ניקיון אחר, גם לא לזה שלפני חג הפסח. טיפ שלנו: אל תתפתו לנסות ולנקות הכול בעצמכם. תמיד מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מנוסה בעלת ציוד וחומרים מתאימים.

למה צריך חברת ניקיון

שתי סיבות. ניקיון אמיתי ובריאות המשפחה. נתחיל בחשוב יותר כמובן. האבק המצטבר לאחר שיפוץ או עבודות בבית אינו אבק רגיל שנערם לאחר שהות ממושכת מחוץ לבית. אז באמת מספיקות כמה שעות של עבודה עצמית בבית ,, והבית יחזור לעמוד על תילו.

האבק שלאחר השיפוץ. מעורבב עם חומרי בניין, צבע וחומרים כימיים, ולא ניתן להיפטר ממנו בקלות. הוא ממשיך להיערם ולצאת מכל מיני פינות וחורים  שיפתיעו גם אתכם. אתם ממש לא מעוניינים שמישהו מבני הבית ישאף את אחד החומרים הללו לריאות שלו, וודאי  כאשר מדובר במספר שבועות עד שהאבק יפסיק להפתיע אתכם בכל רחבי הבית.

הסיבה השנייה היא כפי שאמרנו, ניקיון אמיתי. הלכלוך שנוצר אחרי שיפוץ הוא לא כתם קפה  או טביעות אצבע על המראה. אלו חומרי בנייה שנדבקו לארון או צבע וסיד שהצליחו לעבור את הניילונים והעיתונים ולהגיע לרצפה ועוד כל אלו דורשים עבודה של אנשי מקצוע, מגובים בחומרי ניקיון חזקים ואפקטיביים נגד הלכלוך הלא קונבנציונלי הזה.

מה כדאי לבדוק לפני שפונים לחברת ניקיון

קודם כל, אמינות, אדיבות ומוניטין. כדאי לפנות ללקוחות קודמים של החברה ולקבל מהם פידבק, תוכלו  להגיע אליהם דרך האתר של חברת הניקיון. בניגוד להרבה מאוד קניות ושירותים שאנחנו רוכשים, כאן סקר השוק פחות משמעותי. אמנם תמיד כדאי לקבל אומדן על המחיר המקובל בשוק לשירותים שתקבלו מחברת ניקיון, אבל כדאי לשים לב – לא המחיר הראשוני הוא זה שקובע, אלא הסופי. יש חברות ניקיון שידרשו מכם מחיר נמוך מאוד, אולם תוך כדי העבודה ידרשו מכם תשלומים נוספים עבור שירותים כאלו ואחרים שתזדקקו להם, ועכשיו שחברת הניקיון כבר אצלכם בבית, תסכימו לשלם כל מחיר. לכן מומלץ לבדוק עם חברת ניקיון מראש אילו שירותים תקבלו תמורת המחיר אותו תשלמו.