איך מסירים כתמים מספות בד

כתמים על ספות בד – איך נפטרים מזה? מה לעשות כשיש לי כתם על הספה שלא יורד?

כתמים הם צרתם של רבים, אי אפשר להימנע מהם וקשה להיפטר מהם אולם אם וכאשר הם מופיעים, ישנן כמה שיטות להסירם או לפחות למזער נזקים. לשירותך ריכזנו עבורך הסבר על איך מסירים כתמים מספות של בד – דרכים נבחרות.

ומה ליצרן יש לומר בנושא ?

רבים האנשים אשר להם הנטייה להישמע להמלצות חברים. ובכן עד כמה שלחבריך ניסיון רב ב"איך מסירים כתמים מספות בד" לא מומלץ להישמע דווקא להוראות שלהם. היצרן, להלן היוצר של הספה וכתוצאה מכך, המכיר היטב את תופעות הלוואי ודרכי הניקיון של הבדים המליץ על דרכי פעולה, ולא סתם. לכן מוטב לפעול על פי המלצותיו בלבד.

בחרתם לנקות לבד? ערכו בדיקה במקום מוסתר

לחומרי ניקוי ישנן השפעות שונות על בדים ובנוסף, לבדים שונים ישנן תגובות שונות לחומרי ניקוי, לכן, על מנת שלא לעשות נזק אותו לא ניתן לתקן בעזרת אף חומר ניקוי, יש לבדוק איך הבד מגיב לחומר הניקוי על ידי בדיקה במקום נסתר מהעין. כך במקרה של תגובה לא אסטטית, לא יראה כתם ענק במרכז הספה.

האם לכבס ריפודים וכריות?

במידה ובחרת בדרך עצמאית להסרת כתמים מכריות וריפודים, כביסה היא פתרון טוב. יחד עם זאת, מומלץ להקפיד לכבס כל בד בהתאם להוראות המיועדות עבורו. כך למשל לא מומלץ לכבס בד במידת חום גבוהה מזו שציין היצרן וכדומה.

איך מסירים כתמים מספות בד? על ידי שירותי מכבסה מקצועיים!

בחרת לנקות את ספת הבד שלך בעצמך? ישר כוח! אולם במקום לנסות שוב ושוב ולחפש טיפים להסרת כתמים מספות בד, התקשרו עוד היום למכבסת הנשיא בטלפון 09-8663084 ותוכלו ליהנות משירות ניקוי יסודי ומקצועי הכולל הסרת כתמים מספות בד. לצוות המומחים שלנו ניסיון רב של למעלה מ – 15 שנים בתחומים, ניקוי יבש, גיהוץ, ניקוי ספות ושטיחים, ניסיון אשר בזכותו אנו נותנים את השירות הטוב, האדיב והמהיר ביותר לאלפי לקוחות מרוצים.

לפרטים נוספים לחצו כאן והשאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

הסרת כתמים בספות בד